Radušies jautājumi? Zvaniet: +371 (661) 63 268
Ātra
piegāde
 • #
  Šie pudeļu maisiņi ir izcilas kvalitātes. Maigā pasteļkrāsas tonī, kas izgatavotas no stingra papīra, ar virvīšu rokturiem, izskatās ļoti reprezentatīvi. Izgatavots no 170 g/m2 bieza krāsaina kartona. Matēts. Virvīšu rokturi ievērti caurumos. Maisiņa izmēri: 110 x 110 x 400 mm. Norādītie izmēri: garums x platums (apakšdaļā) x augstums mm. Tiek pārdots pa..
  Vairāk informācijas CENA NO €1.19 (bez PVN) €1.45 (ar PVN)
 • #
  Šie dāvanu maisiņi ir izcilas kvalitātes. Maigas pasteļkrāsas, izgatavoti no cieta papīra ar virvīšu rokturiem, izskatās ļoti reprezentatīvi. Izgatavots no 170g/m2 bieza krāsaina kartona. Matēts. Virvīšu rokturi izvērti caur caurumiem. Maisiņa izmēri: 230 x100 x 330 mm. Norādītie izmēri: garums x platums (apakšā) x augstu..
  Vairāk informācijas CENA NO €1.26 (bez PVN) €1.53 (ar PVN)
 • #
  Šie papīra maisiņi ar pamatni būs lieliski piemēroti konfektēm, saldumiem, tējai vai citu dāvanu iepakošanai. Sapakojot dāvanas, maisiņa augšdaļu aizlokiet un aizlīmējiet ar uzlīmi. Turklāt maisiņus var papildus dekorēt vai pievienot dāvanu kartes. Maisiņiem komplektā ir pievienotas melnas krāsas uzlīmes ar uzraktu "Love". Krāsa: balta. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €1.12 (bez PVN) €1.35 (ar PVN)
 • #
  Flat tipa maisiņi ražoti no brūna pārstrādāta papīra ar plakaniem papīra rokturiem. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums mm. Maisiņi ražoti no 70 g/m2 brūna pārstrādāta papīra. Maisiņi iztur līdz pat 6 kg. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.09 (bez PVN) €0.11 (ar PVN)
 • #
  Flat tipa maisiņi izgatavoti no balināta kraft papīra ar šauriem papīra rokturiem.  Norādīti izmēri: garums x platums x augstums mm.  Maisiņi izgatavoti no 70g/m2 balta papīra. Maisiņi iztur līdz pat 6 kg.   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.12 (bez PVN) €0.14 (ar PVN)
 • #
  Twist tipa maisiņi ražoti no brūna KRAFT papīra ar aukliņu rokturiem, kas ielīmētas maisiņu vidū. Der pārtikas produktiem, dāvanām vai klienta preču iepakošanai. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums mm. Maisiņi ražoti no 90 g/m2 brūna Kraft papīra. Maisiņi iztur līdz pat 11 kg.   Pēc individuāliem pasūtījumiem uz maisiņiem iespējama apdruka. Vairāk informācij..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.15 (bez PVN) €0.18 (ar PVN)
 • #
  Twist tipa maisiņi no balta Kraft papīra ar virves tipa rokturiem, kas ielīmēti no maisiņa iekšpuses. Der pārtikas produktiem, dāvanām vai klienta preču salikšanai. Norādīti izmēri: garums x platums x augstums mm Maisiņi izgatavoti no 90g/m2 balta kraft papīra Maisiņi iztur līdz pat 11 kg. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.18 (bez PVN) €0.22 (ar PVN)
 • #
  Brūni Twist tipa maisiņi ar lodziņu no Kraft papīra, ar rokturīšiem, kas pielīmēti no iekšpuses. Lieliski noderēs dāvanām, pārtikas produktiem vai citām precēm. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums. Maisiņi izgatavoti no 150g/m2 brūna Kraft papīra. Ar caurspīdīgu lodziņu, kas ļauj redzēt, kas maisiņā ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.79 (bez PVN) €0.95 (ar PVN)
 • #
  Krāsaini papīra maisiņi no Kraft papīra ar no iekšpuses pielīmētiem twist tipa rokturīšīem. Piemēroti pārtikas produktiem, dāvanām vai citām klientu precēm. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums. Maisiņi izgatavoti no 90g/m2 Kraft papīra ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.15 (bez PVN) €0.18 (ar PVN)
 • #
  Dāvanu maisiņi ar virves rokturi, kuri izgatavoti no krītpapīra. Papīrs ir laminēts ar glancētu, aizsarg laminātu. Norādītie izmēri: augstums x garums x platums  mm. Maisiņi izgatavoti no 150g/m2 krītpapīra. Notur 9kg svaru. Glancēti.  ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.45 (bez PVN) €0.54 (ar PVN)
 • #
  Krāsoti Twist tipa maisiņi no brūna Kraft papīrs (maisiņu vidus ir brūns) ar melniem auklas rokturiem, kas ielīmēti maisiņa vidū. Der pārtikas produktiem, dāvanām vai klienta preču iepakošanai. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums mm. Maisiņi ražoti no 100 g/m2 brūna, krāsota kraft papīra (iztur līdz 14 kg).   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.27 (bez PVN) €0.33 (ar PVN)
 • #
  Maisiņi domāti pudelēm ražoti no tvirta kraft papīra. Papīra svars: ārējā daļa - 70 g/m2, vidējā - 50 g/m2.  Rokturi no baltām virvēm. Melnas krāsas maisiņi ir ar speciālu apdruku. Cieši, izturīgi pret plīsumiem. Apkārtnei draudzīgs materiāls. Izmēri: 95 x 65 x 380 mm. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.31 (bez PVN) €0.38 (ar PVN)
Vēlies saņemt jaunumus? Abonējiet: