Radušies jautājumi? Zvaniet: +371 (661) 63 268
Ātra
piegāde
 • nauja_preke #
  Krāsaini papīra maisiņi no Kraft papīra ar no iekšpuses pielīmētiem twist tipa rokturīšīem. Piemēroti pārtikas produktiem, dāvanām vai citām klientu precēm. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums. Maisiņi izgatavoti no 90g/m2 Kraft papīra ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.15 (bez PVN) €0.18 (ar PVN)
 • #
  Flat tipa maisiņi ražoti no brūna pārstrādāta papīra ar plakaniem papīra rokturiem. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums mm. Maisiņi ražoti no 70 g/m2 brūna pārstrādāta papīra. Maisiņi iztur līdz pat 6 kg. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.07 (bez PVN) €0.09 (ar PVN)
 • #
  Flat tipa maisiņi izgatavoti no balināta kraft papīra ar šauriem papīra rokturiem.  Norādīti izmēri: garums x platums x augstums mm.  Maisiņi izgatavoti no 70g/m2 balta papīra. Maisiņi iztur līdz pat 6 kg.   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.08 (bez PVN) €0.10 (ar PVN)
 • #
  Twist tipa maisiņi ražoti no brūna KRAFT papīra ar aukliņu rokturiem, kas ielīmētas maisiņu vidū. Der pārtikas produktiem, dāvanām vai klienta preču iepakošanai. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums mm. Maisiņi ražoti no 90 g/m2 brūna Kraft papīra. Maisiņi iztur līdz pat 11 kg.   Pēc individuāliem pasūtījumiem uz maisiņiem iespējama apdruka. Vairāk informācij..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.15 (bez PVN) €0.18 (ar PVN)
 • #
  Twist tipa maisiņi no balta Kraft papīra ar virves tipa rokturiem, kas ielīmēti no maisiņa iekšpuses. Der pārtikas produktiem, dāvanām vai klienta preču salikšanai. Norādīti izmēri: garums x platums x augstums mm Maisiņi izgatavoti no 90g/m2 balta kraft papīra Maisiņi iztur līdz pat 11 kg. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.20 (bez PVN) €0.24 (ar PVN)
 • #
  Krāsoti Twist tipa maisiņi no brūna Kraft papīrs (maisiņu vidus ir brūns) ar melniem auklas rokturiem, kas ielīmēti maisiņa vidū. Der pārtikas produktiem, dāvanām vai klienta preču iepakošanai. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums mm. Maisiņi ražoti no 100 g/m2 brūna, krāsota kraft papīra (iztur līdz 14 kg).   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.27 (bez PVN) €0.33 (ar PVN)
 • #
  Maisiņi domāti pudelēm ražoti no tvirta kraft papīra. Papīra svars: ārējā daļa - 70 g/m2, vidējā - 50 g/m2.  Rokturi no baltām virvēm. Melnas krāsas maisiņi ir ar speciālu apdruku. Cieši, izturīgi pret plīsumiem. Apkārtnei draudzīgs materiāls. Izmēri: 95 x 65 x 380 mm. ..
  Vairāk informācijas CENA NO €0.31 (bez PVN) €0.38 (ar PVN)
 • #
  Maisiņi izgatavoti no brūna kraft papīra. Ar rāvējslēdzēju. Iespējams novietot stāvus. Spēcīgi, neplīst. Lieliski der pakošanai: sulas, kafija, tēja, garšvielas, žāvētus augļus, saldumus, sēklas, ķīmijas produktus, utt. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums. Pārdodas saiņos, katrā 100 gb.   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €5.62 (bez PVN) €6.80 (ar PVN)
 • #
  Maisiņi izgatavoti no brūna kraft papīra. Ar rāvējslēdzēju. Mitrumizturīgi. Iespējams novietot stāvus. Spēcīgi, neplīst. Lieliski der pakošanai: sulas, kafija, tēja, garšvielas, žāvētus augļus, saldumus, sēklas, ķīmijas produktus, utt. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums. Pārdodas saiņos, katrā 100 gb.   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €5.41 (bez PVN) €6.55 (ar PVN)
 • #
  Maisiņi izgatavoti no brūna kraft papīra, iekšdaļa no alumīnija. Mitrumizturīgi. Ar rāvējslēdzēju. Iespējams novietot stāvus. Spēcīgi, neplīst. Lieliski der pakošanai: sulas, kafija, tēja, garšvielas, žāvētus augļus, saldumus, sēklas, ķīmijas produktus, utt. Norādītie izmēri: garums x platums x augstums. Pārdodas saiņos, katrā 100 gb.   ..
  Vairāk informācijas CENA NO €7.85 (bez PVN) €9.50 (ar PVN)
 • #
  Maisiņi izgatavoti no brūna kraft papīra, bez rokturiem. Domāti maizes, konditorejas ražojumiem, ārstniecības zālīšu, tējas kā arī citu produktu iepakošanai. Tvirti, neplīst. Maisiņa biezums 35 g/m2. Apkārtnei draudzīgs materiāls. Pārdodas saiņos 250 gb.​ ..
  Vairāk informācijas CENA NO €2.02 (bez PVN) €2.45 (ar PVN)
Vēlies saņemt jaunumus? Abonējiet: